Новини
Архів новин
Оберіть дату

Під час сесії Черкаської облради побилися депутати

 ...
Під час сесії Черкаської облради побилися депутати provce.ck.ua

Сьогодні, 25 жовтня, під час сесії обласної ради обранці побилися через надання одноразової премії. Про це пише "Про все".

Так, під час засідання на розгляд винесли питання про внесення змін до положення "Про порядок та умови надання одноразової грошової допомоги" за рахунок коштів обласного бюджету.

Згідно з документом, у разі наявності вакантної посади одного з заступників голови обласної ради, дострокового припинення повноважень депутата обласної ради, кошти, що передбачені для надання ними допомоги, розподіляються між головою (особою, що виконує його обов’язки) та іншим заступником голови обласної ради, про що приймається відповідне рішення обласної ради.

Відтак, у зв'язку з відсутністю деяких заступників вирішили розподілити вільні кошти між депутатами. Під час обговорення питання між обранцями виникли дискусії, зокрема, стосовно того, хто із заступників скільки отримує зарплати і хто хоче отримати більше премій.

Згодом емоції переросли в дії. У ході суперечки один із депутатів від Радикальної партії "дав ляща" своєму колезі із фракції ВО "Черкащани". Відразу покликали поліцію. Однак головуючий закликав до порядку, і засідання продовжили.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський депутат просить не лишати на призволяще мешканців багатоквартирного будинку.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook
>