Новини
Архів новин
Оберіть дату

Чорноземи із Черкащини можуть вивезти в Катар, – нардеп

 ...
Чорноземи із Черкащини можуть вивезти в Катар, – нардепlinkedin.com

Катар планує створити аграрний оазис у провінці Баладіят Еш-Шамаль. Залишилося лише одне питання: де взяти родючу землю? Тому араби почали придивлятися до українського чорнозему. Про це пише народний депутат Олексій Мушак на своїй сторінці у Facebook.

"Нічого не зможе зупинити катарських інвесторів, коли вони бачать український чорнозем. В порту Південний активно йдуть днопоглиблювальні роботи, щоб для вивозу національного багатства могли заходити великі судна. Повним ходом реалізуються плани по розвитку річного транспорту. Таким чином з Чорнобаївського району Черкаської області можна буде на баржах спускати "чорне золото України". З Полтавщини будуть вивозити вагонами. Саме задля цього скоро в три зміни буде працювати Крюківський вагонобудівний завод. Поки що залишається незакритим питання логістики з Вінниччини та Хмельницької області. Цим регіонам України обезземелення загрожує менше, але ризики все ще високі", – пише нардеп.

Як додає Мушак, цей секретний план був схвалений еміром Катару Тамімом бін Хамад Аль Тані ще минулого тижня.

До слова, пост нардепа зібрав у соцмережі чимало коментаторів, які здебільшого поділилися на два табори. Одні сприйняли його серйозно, згадуючи сторінки історії, коли німці вже вивозили чорнозем, інші хвалять за тролінг та висловлюють сподівання, щоб із землею забрали і нардепів.

Як повідомляяв сайт vikka.ua, орендарі землі на Черкащині сплатили 200 тисяч гривень боргу.

  • Facebook
>