Новини
Архів новин
Оберіть дату

У майже сотні медиків Черкащини виявили коронавірус

 ...
У майже сотні медиків Черкащини виявили коронавірус eadaily.com

Станом на сьогодні, 10 червня, кількість захворілих на коронавірусну інфекцію на Черкащині становить 501 особа, 371 черкащанин вже одужав. У період до 9 червня у 96 медичних працівників підтверджено наявність гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV2.

Про це повідомляє пресслужба Управління Держпраці у Черкаській області.

Відповідно до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, заклади охорони здоров’я області подали до Управління Держпраці у Черкаській області повідомлення про професійне захворювання у медичних працівників лише щодо 45 осіб.

Найбільше захворювань було зареєстровано серед медичних сестер (34% від загальної кількості захворілих на коронавірус), молодших медичних сестр (21,7% від загальної кількості захворілих медиків), лікарів-анестезіологів (4%) та фельдшерів (3,9%).

Фахівці Державної служби України з питань праці станом на 9 червня розслідували 92 випадки захворювання медиків з різних регіонів України на COVID-19.

Управління закликає: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю і залишайтеся вдома. Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій: часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами; під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою, уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель; якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель та утруднене дихання – якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередню історію подорожей; не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

Як повідомляв сайт vikka.ua, дві черкаські школи йдуть на карантин через COVID-19.

 

  • Facebook
>