Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкасці вимагають у мера завершити ремонт спортзалу в одній із шкіл

 ...
Черкасці вимагають у мера завершити ремонт спортзалу в одній із шкіл Facebook / Олександр Згіблов

Продовжити роботи з реконструкції спортивного залу школи № 34 за старим проектом. Петиція із таким проханням з’явилась 6 травня на сайті Черкаської міської ради.

Автор звернення, місцевий активіст Сергій Кузляєв пояснив, що передбачав старий проект: реконструкцію підлоги з дуба для безпеки школярів і спортсменів; встановлення глядацьких балконів для зручності глядачів; ремонт туалетів та роздягалень; облаштування табло та унікального спортивного обладнання; реконструкцію світлових вітражів.

"Нам не потрібен новий проект від "мера Бондаренка", який перетворить спортивний зал школи на звичайний зал, де будуть пофарбовані стіни і зроблена епоксидна підлога травматичної дії. Балкони для глядачів в "проекті Бондаренка" – не передбачені. Безпека наших дітей – найголовніше!" – зазначає Кузляєв.

Автор петиції пригадує: у 2018 році за пропозицією Анатолія Бондаренка були зняті кошти з реконструкції спортивної зали школи № 34. Гроші перекинули КП "ЧЕЛУАШ" на ямковий ремонт доріг.

"Ні ремонту доріг, ні ремонту спортивної зали. У 2019 році Бондаренко і голова бюджетної комісії Юрій Тренкін не передбачили в бюджеті кошти на проведення ремонтних спортивної зали школи № 34", – додає активіст.

Від імені черкасців автор звернення вимагає у Бондаренка передбачити в бюджеті міста 10 млн. грн на завершення ремонту спортивної зали школи № 34 і продовжити роботи вже цього року за старим проектом.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах почали ремонт проїзду, який виборювали три роки.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook
>