Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині незаконно вирубують дерева, пошкоджені негодою

 ...
На Черкащині незаконно вирубують дерева, пошкоджені негодоюobozrevatel.com

1 липня Черкащиною пройшло стихійне лихо: буревієм, зі  швидкістю вітру близько 120 км за годину, було  повалено та пошкоджено дерева на землях державної власності. Скориставшись нагодою, деякі спритники без дозволу розпочали заготівлю деревини для власних потреб. Про це повідомляє Чорнобаївська РДА.

У зв'язку з цим, органи державної влади, місцевого самоврядування, відділення поліції, громадська організація "Самооборона" та громадські активісти проводять заходи з недопущення несанкціонованої вирубки дерев, заготівлі деревини та виявлення осіб, які порушують законодавство.

За інформацією Чорнобаївської райдержадміністрації, згідно із статтею 105 Лісового Кодексу України, порушення лісового законодавства тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність відповідно до закону.

Влада звертається до всіх жителів району, у випадку виявлення самовільної вирубки дерев, повідомляти Чорнобаївське відділення поліції за телефоном 102, або місцеву селищну чи сільську раду.

Зазначимо, що дерева, пошкоджені буревієм, будуть направлені для потреб закладів соціальної сфери та незахищених верств населення.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащан застерігають не ходити до лісу.

  • Facebook