Новини
Архів новин
Оберіть дату

Вбивство депутата Гури: черкаський суд продовжує підготовче засідання у резонансній справі

 ...
Вбивство депутата Гури: черкаський суд продовжує підготовче засідання у резонансній справі

26 квітня Соснівський районний суд міста Черкаси продовжив розгляди справи про вбивство черкаського депутата й підприємця Сергія Гури. У скоєнні злочину підозрюють його ж знайомого Миколу Гончара. Представники обох сторін звернулись до суддівської колегії з новими клопотаннями, передає з залу суду кореспондент vikka.ua.

Вдова вбитого обранця на засідання не з’явилась через хворобу і проходження лікування стацінарно. Натомість передала клопотання про розгляд справи без неї. 

Захисники підозрюваного Миколи Гончара клопотали до суддівської колегії про повернення обвинувального акту прокурору ГПУ Добрийвечір. Той, мовляв, складаючи обвинувальний документ, порушив кілька вимог КПК і допустив помилки, тому акт має низку недоліків.

Адвокат потерпілої ж попрохав Феміду зняти арешт з майна, яке було знайдене на місці вбивства – в офісі Сергія Гури. Йдеться про телефон загиблого і про грошові кошти у понад 87 тисяч гривень. Гроші, кажуть правники, належать ФОП Ільїній, їх вона принесла до офісу Гури напередодні, після інкасації магазину "Рибна крамниця".

Крім того, захисники обвинувачуваного просили про дозвіл на побачення їхнього підзахисного з сином та дружиною Аллою. Хоч остання й проходить у цій справі в якості свідка, адвокати наголошують: зустріч Гончара з рідними не вплине на хід справи. Це клопотання Феміда задовольнила одразу ж в залі суду. Долю інших вирішувала у нарадчій кімнаті.

Після майже годинного перебування там суддівська колегія ухвалила: обвинувальний акт мають повернути прокурору генпрокуратури і зобов'язати того виправити усі недоліки протягом 10 робочих днів. Клопотання ж представників потерпілої задовольнили частково: арешт зняли лише з грошових коштів підприємиці Ільїної. Телефон же має залишатись під арештом, адже дані, які містяться в ньому, можуть слугувати доказами у справі.

Як повідомляв сайт vikka.ua, суд почав розглядати справу щодо повернення Радуцького на посаду секретаря міськради.

 

  • Facebook