Новини
Архів новин
Оберіть дату

В Олійника гіпертонічний криз – джерело

 ...
В Олійника гіпертонічний криз – джерело
Черкаський районний прокурор, син народного депутата Руслан Олійник зараз перебуває в обласній лікарні. Про це vikka.ua повідомило джерело.
За кілька годин після того, як Олійник потрапив до Першої міської лікарні, його перевезли в обласну. В нього – гіпертонічний криз. Стан Руслана Олійника – середньої тяжкості.
У лікарні віп-пацієнта охороняє міліція.
Нагадаємо, вчора зранку в Черкасах пікетували обласну прокуратуру з вимогою звільнити Руслана Олійника, який саме вийшов із лікарняного. Там мітингувальникам повідомили, що під час перевірки діяльності Руслана Олійника було виявлено ряд порушень, тож зараз стоїть питання щодо його звільнення.
Опісля частина мітингарів пішла в районну прокуратуру. Там, за словами очевидців, Олійнику-молодшому стало зле і його повезли до лікарні.
Батько Руслана, народний депутат, екс-мер Черкас Володимир Олійник повідомив, що його син – у реанімації. У Першій міській лікарні, куди нібито потрапив Олійник, ситуацію коментувати відмовилися.
Водночас в обласній прокуратурі вже повідомили, що за фактом "насильства" над Олійником відкрили кримінальне провадження.

 

  • Facebook