Новини
Архів новин
Оберіть дату

Жителям Черкас на замітку: де і коли збиратимуть великогабаритне сміття

 ...
Жителям Черкас на замітку: де і коли збиратимуть великогабаритне сміттяuezd.com.ua

Згідно з рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради від 17.04.2019 №414 "Про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів (великогабаритних та ремонтних) на території м. Черкаси (зі змінами)", товариство з обмеженою відповідальність "Сантехбудконструкція" визнано на конкурсній основі офіційним надавачем послуг з вивезення великогабаритних та ремонтних відходів, пише "Дзвін".

Вивезення великогабаритних та ремонтних відходів здійснюється відповідно до графіку, а саме:

– в одноквартирних житлових будинках приватного сектору збір та вивезення великогабаритних відходів здійснюється на власних присадибних ділянках та у місцях визначених мешканцями приватного сектору чотири рази на місяць.

– в багатоповерхових житлових будинках збір та вивезення великогабаритних відходів здійснюється за адресами:

ВАЖЛИВО:

Великогабаритні відходи – тверді відходи, розміри яких перевищують 50 x 50 x 50 сантиметрів, що не дає змоги розмістити їх у контейнерах об’ємом до 1,1 куб. метра.

Ремонтні відходи – залишки речовин, матеріалів, предметів, виробів, що утворилися під час проведення у житловому будинку, окремій квартирі, будинку громадського призначення капітального та поточного ремонту, перепланування, переобладнання, прибудови тощо.

Важливо пам’ятати, що будівельне сміття ніколи не можна викидати у сміттєві баки, призначені для домашнього сміття, це категорично заборонено.

Великогабаритні та ремонтні відходи мають збиратись лише на вказаних вище адресах (контейнерних майданчиках). Вразі накопичення та вивезення не в установлених місцях великогабаритних та ремонтних відходів, контролюючим органом у сфері благоустрою міста – управлінням інспектування Черкаської міської ради, буде складено протокол за адміністративне правопорушення та винесений штраф.

 За детальною інформацією слід звертатися до ТОВ "Сантехбудконструкція" за адресою: вул.Смілянська, 145, тел. (0472) 56-01-01; 65-13-82.

Як повідомляв сайт vikka.ua, невідомі підпалили на Черкащині стихійний смітник.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook