Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаського чиновника намагалися "розвести", прикриваючись СБУшниками

 ...
Черкаського чиновника намагалися "розвести", прикриваючись СБУшниками

У Черкасах 17 лютого аферист зателефонував до чиновника та повідомив, що вона стала власнецею новенького авто. Водночас чоловік зауважив, що ця акція проходить під контролем СБУ та розмова записується. Про це повідомила начальник ЦНАПу Любов Полішкевич на своїй сторінці у Facebook.

"Вчора отримала смс-ку, а сьогодні телефонний дзвінок про те, що я стала власницею новенького авто! Дешевенький сайт, мінімум інформації, приємний чоловічий голос говорить, що акція проходить під контролем Служби Безпеки України і наша розмова записується! От не знаю чи й справді звернутися в СБУ? Та, може, стати героїнею справи про затримання шахраїв!?", – повідомила черкащанка.

Натомість як зазначається на сайті псевдо-акції, для отримання призів та подарунків необхідно пройти реєстрацію через електронну платіжну систему. Так як акція антикризова і підписана торговою палатою міста Києва, українці мають право отримати свій приз в грошовому еквіваленті. Для цього необхідно надати паспортні дані і номер банківської карти, а також інформацію на чеку державного зразка за яким проходили реєстрацію.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах телефонні шахраї поновили свої атаки на бізнес.

  • Facebook