Новини
Архів новин
Оберіть дату

Зірка російського ТБ: лідер черкаського "Нацкопусу" потрапив до "чистилища" "Миротворця" (ВІДЕО)

 ...
Зірка російського ТБ: лідер черкаського "Нацкопусу" потрапив до "чистилища" "Миротворця" (ВІДЕО)

Хвилина слави на центральному російському телеканалі та внесення до чорного списку Центру "Миротоврець". Так для керівника черкаського "Національного корпусу" Дмитра Кухарчука закінчився день провокацій і сутичок з поліцією. Ті стались 9 березня у середмісті Черкас одразу після виступу Петра Порошенка. Вже на ранок наступного дня інформація про Кухарчука з’явилась на сайті Центру "Миртворець". 

Напередодні ж випуски новин на центральних каналах РФ вибухнули новиною про зірвані передвиборні мітинги діючого Президента. Цікаво, що нині "Нацкорпус" російські журналісти вже не називають фашистами й карателями. Радикально налаштовані люди, які оголосили на Порошенка полювання, – саме так охарактеризував події в Черкасах диктор одного з російських каналів. Ілюструючи свої слова відповідним відеорядом, відзнятим у Черкасах 9 березня.

У так званому "чистилищі" "Миртворця" Кухарчука називають організатором нападу на співробітників поліції в Черкасах, нанесення тілесних ушкоджень поліцейським, організатором проплачених мітингів. 

"Провокатор. Організатор замовних проплачених мітингів і маніфестацій під націоналістичними гаслами, – йдеться на сайті. – Центр "Миротворець" просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених діянь проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень".

Разом з тим на офіційній сторінці Центру у "Фейсбуці" оприлюднили світлину ходи націоналістів за кілька хвилин до сутичок. Там співробітники "Миротворця" просять допомоги в ідентифікації соратників Кухарчука. 

Facebook / Myrotvorets News

Зазначимо, на сплановану акцію "Нацкорпусу" в Черкаси з’їжджались і немісцеві молодики. Їхні автобуси дорогою зупиняли поліціянти. Свої зухвалі розмови з правоохоронцями "нацкорпусівці" фільмували й викладали у соцмережі. 

Нагадаємо, напередодні, 9 березня, після виступу Президента на одній з центральних площ міста представники "Національного корпусу" влаштували провокацію. Молодики в балаклавах та синьому камуфляжі під керівництвом Дмитра Кухарчука намагались перешкодити руху президентського кортежу. Потому – застосовуючи димові шашки та фаєри, вступили в бійку з полісменами. За останніми даними, під час бійки постраждало понад 20 правоохоронців.

 

  • Facebook
>