Новини
Архів новин
Оберіть дату

Мер Черкас заявив, що заколот "Нацкорпусу" не приніс місту ніякої шкоди

 ...
Мер Черкас заявив, що заколот "Нацкорпусу" не приніс місту ніякої шкодиprocherk.info

Мер Черкас Анатолій Бондаренко повідомив, що майно міста під час суботнього заколоту пошкоджено не було і акція, влаштована членами політичної партії "Національний корпус", негативних наслідків не мала. Про це йдеться у заяві керманича міста, направленій Феміді і зачитаній правозахисником Дмитра Кухарчука 12 березня. Тому нині обирають міру запобіжного заходу в приміщенні Соснівського районного суду.

Крім того, заяви про бажання взяти Кухарчука на поруки направили до суду депутат облради від ВО "Батьківщина" Михайло Мушієк, депутати міської ради від тієї ж політичної сили Роман Діскант та Олексій Мельник, а також нардеп Олег Петренко. 

Зазначимо, ще до початку засідання на територію Будинку правосуддя прибуло близько двох сотень полісменів. Згодом туди ж приїхали представники "Нацкорпусу". Ті розгорунли під входом до суду намет та розкинули прапори з партійною символікою. 

Нагадаємо, 9 березня, після виступу Президента на одній з центральних площ міста представники "Національного корпусу" влаштували провокацію. Молодики в балаклавах та синьому камуфляжі під керівництвом Дмитра Кухарчука намагались перешкодити руху президентського кортежу. Потому – застосовуючи димові шашки та фаєри, вступили в бійку з полісменами. За останніми даними, під час бійки постраждало понад 20 правоохоронців. 

Як повідомляв сайт vikka.ua, за організацію заворушень у Черкасах двом "нацкорпусівцям" повідомили про підозру.

 

  • Facebook