Новини
Архів новин
Оберіть дату

Цнотливість чи звабливість: черкаський фотограф створив календар з образами українок минулого століття (ФОТО)

 ...
Цнотливість чи звабливість: черкаський фотограф створив календар з образами українок минулого століття (ФОТО) kontent-ua.com

Черкаський фотограф Олексій Бадер створив дивовижні фото для календаря. На світлинах жінки були зображені в образах чарівних українок минулого століття. Про це пише "Український контент".

Героїнями фотопроекту, що ліг в основу календаря, стали не моделі, а звичайні жінки та дівчата. Автор відзначає, що фотосесія з кожною була ретельно спланована відповідно до сезону та місяця, який вона мала уособлювати.

"Зйомки для календаря тривали впродовж року. Ідея полягала в тому, щоб показати жіночність, привабливість і красу українок саме серед буднів. Повсякденні справи не робили у віночках. І злегка розхристана сорочка, і неслухняне пасмо волосся мають право бути – у цьому теж є краса моменту", – розповідає Олексій Бадер. 

Календар було виготовлено для агропромислової компанії. Зйомки відбувалися на різних локаціях, але переважно у сільській місцевості. Деякі – на території національних заповідників. 

"Для образів використали автентичний стародавній одяг та справжні артефакти. Головне, чого на мій погляд, вдалось досягти – це показати незбагненний контраст, що властивий українкам – цнотливість і звабливість одночасно", – відзначає фотограф.

Як повідомляв сайт vikka.ua, рятувальники з Черкас взяли участь у фотосесії для календаря на 2018 рік.

  • Facebook
>