Новини
Архів новин
Оберіть дату

Екс-працівника Держгеокадастру на Черкащині обвинувачують у махінації в поданні декларації

 ...
Екс-працівника Держгеокадастру на Черкащині обвинувачують у махінації в поданні деклараціїuriston.com

27 лютого прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього працівника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, який подав у встановленому порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, де зазначив недостовірні відомості шляхом приховування факту користування нею об’єктом нерухомості та автомобілем. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Дії обвинуваченої кваліфіковано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України.

Наразі прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.

Довідково: за вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у виді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Як повідомляв сайт vikka.ua, через запізніле повідомлення про купівлю автівки на депутата склали адмінпротокол.

  • Facebook