Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкащанин виплатив своєму сину понад 130 тисяч гривень аліментів

 ...
Черкащанин виплатив своєму сину понад 130 тисяч гривень аліментів 24tv.ua

Недoбрoсoвісний батько із Жашкова сплатив своєму синові понад 88 тис. грн. бoргу з аліментів та майже 45 тис. грн. штрафу. Про це повідомляє прес-служба Черкаського відділу юстиції.

Жашківським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області при виконанні провадження стягнуто заборгованість по аліментах в сумі 88 789, 88 грн. та штраф у сумі 44 394,94 грн.

Начальник Черкаської юстиції Олександр Свіренюк розповідає, що 2 пакета законів #ЧужихДітейНеБуває – не просто ініціативи, які посилюють відповідальність неплатників аліментів, а це комплексні закони, які створюють економічні передумови для подальшого вдосконалення механізму забезпечення конституційного права дітей на достатній рівень життя та покращення їх матеріального стану.

"Зокрема, впровадження додаткових штрафних санкцій за заборгованість по аліментах стало однією з новацій другого пакету законів "Чужих дітей не буває", спрямованих на посилення захисту прав дітей та запровадження інституту відповідального батьківства. Підкреслюю, що ці штрафи будуть спрямовані безпосередньо дітям і є своєрідною компенсацією за несвоєчасне отримання ними коштів" – наголосив Олександр Свіренюк.

Як повідомляв сайт vikka.ua, справу батька-боржника у Каневі направили до суду.

Ми не набридаємо. У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook
>