Новини
Архів новин
Оберіть дату

Понад 11 тисяч черкащан скористалися онлайн-послугою Держгеокадастру

 ...
Понад 11 тисяч черкащан скористалися онлайн-послугою Держгеокадаструvycherpno.ck.ua

У Черкаській області 11 117 осіб скористалися онлайн-послугою "Замовлення витягу з Державного земельного кадастру", що запроваджена в липні 2015 року. Лише за два з половиною місяці завдяки інтернету замовили витяги про земельні ділянки, що на території області, 1239 громадян. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Найбільше, як і раніше, користуються онлайн-послугою "Замовлення витягу з Державного земельного кадастру" про земельні ділянки, які розташовані в Корсунь-Шевченківському районі – 3816 замовників, Черкаському районі й Черкасах – 1008, на Городищині – 812 й Смілянщині – 694 особи.

Електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку працює на офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Отримати готовий документ громадяни можуть у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обрали самі ж під час замовлення.

Сервіс також дозволяє здійснити оплату за допомогою електронного платіжного засобу. Вартість послуги становить 80 гривень. Отримані кошти зараховується до державного або відповідного місцевого бюджету.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащани зможуть одружитися і зареєструвати дитину через інтернет.

  • Facebook