Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаси заборгували майже два мільйони за проект палацу спорту, який не будується

 ...
Черкаси заборгували майже два мільйони за проект палацу спорту, який не будується

Виконати зобов’язання перед компанією "Альтіс – Констракшн" і виплатити 1 млн. 900 тис. грн. за створений нею проект. З такою вимогою до колег по депутатському корпусу під час сесії звернувся "вільнодемократівець" Володимир Гриценко, передає кореспондент vikka.ua.

Обранець нагадав: тендер на виготовлення проектної документації щодо будівництва у Черкасах Палацу спорту відбувся 30 травня 2018 року. Компанія-підрядник ТОВ "Альтіс – Констракшн" виготовила проект, у якому врахувала зауваження усіх спортивних федерацій щодо збільшення зали, універсальності тренувальних майданчиків, розширення площ. Нині проект будівництва багатофункціонального Палацу Спорту знаходиться в КП "Черкасиінвестбуд".

"Проте комунальне підприємство "Черкасиінвестбуд" не може розрахуватися із проектантом у зв’язку із відсутністю коштів в міському бюджеті. Сума заборгованих коштів – 1,9 млн. грн. При вартості будівництва 420 млн. грн., – зазначає Гриценко. І наголошує: – Вже другий рік поспіль в Україні діє програма будівництва спортивних комплексів. Держава за ці два роки виділила 400 млн. грн. Палаци спорту нині будуються в Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Каменському. Все це відбувається і за участі місцевих бюджетів. А Черкаси, на жаль, у цій ситуації пасуть задніх. Ми мали б можливість отримати за ці два роки від держави понад 80 млн. грн. Проте не отримали жодної копійки. Ще й заборгували за виготовлення ПКД".

Відтак обранець попросив дати доручення департаменту архітектури та містобудування віднайти необхідних 1,9 млн. і виконати зобов’язання перед проектантом. Однак за таку ініціативу Гриценка підтримало всього дванадцять колег.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський обранець вимагає в освітнього департаменту направити кошти на ремонт шкільної спортзали.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook