Новини
Архів новин
Оберіть дату

До жіночого свята відомі черкащани поділились чоловічими секретами

 ...
До жіночого свята відомі черкащани поділились чоловічими секретамиglavcom.ua

До Міжнародного жіночого дня видання Сегодня.Lifestyle підготував спецпроект, у якому взяли участь чоловіки українського шоу-бізнесу. Для проекту вони відповіли на питання "Про що думають, але не говорять чоловіки?" До обговорення долучились і знаменитості родом з Черкащини.

 Український співак Олег Винник підійшов до питання по-філософськи і зазначив, що він не з тих, хто вважає за краще мовчати:

"Про що думають, але не говорять чоловіки? Чи не в моєму випадку (посміхається). Я не можу подумати і не поставити запитання, якщо мене щось цікавить. Потрібно завжди про все говорити. Звичайно, важливо відчувати момент. Але навіщо втрачати хвилини щастя, навіщо стримувати свої щасливі фантазії, якщо можна ними поділитися?"

Черкащанин зазначає: якщо навіть жінка буде шокована прямим питанням, потрібно бути чесними перед собою.

"Раніше я далеко не завжди вголос озвучував свої думки, але потім в якийсь момент дав волю почуттям, зрозумів, що можу відкрито задавати будь-які питання, підняти тему, про яку не прийнято говорити. Навіщо думати і мовчати? Це призводить до нерозуміння і комплексам. Краще бути відвертим", – зазначає Олег.

Відомий ведучий Олександр Скічко, зізнався, що є кілька моментів, які його спантеличують:

"Мене дивують в жінках багато речей, але я це не приховую, бо своїй дружині я можу сказати про що завгодно. Наприклад, чому жінкам приносить задоволення шопінг – мені, правда, незрозуміло".

Чоловік не розуміє, як можна отримувати задоволення від того, що ти купуєш річ, яку вибирала цілісінький день.

"Або чому не можна користуватися одним кремом для обличчя, а неодмінно потрібно мати 250 різних? Крем для підборіддя, для щоки, для повік, для брів, для губи, крем для мочки вуха – ось навіщо стільки?" – дивується Скічко.

Як повідомляв сайт vikka.ua, зірковий психолог із Черкас вдруге стала мамою.

  • Facebook