Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині майже 80 строковиків-прикордонників склали присягу (Фото)

 ...
На Черкащині майже 80 строковиків-прикордонників склали присягу (Фото)Головний центр підготовки особового складу Держприкордонслужби України

В Оршанці, в Головному центрі підготовки особового складу, майже 80 військовослужбовців строкової служби присягли на вірність Українському народові.

До складання присяги строковики пройшли курс загальновійськової підготовки, у ході якого отримали теоретичні знання і практичні навички, інформує пресслужба Головного центру.

У вітальній промові тво начальника Головного центру полковник Олександр Гаркуша зазначив, що Військова присяга – це особливий, надзвичайно відповідальний та хвилюючий момент у житті кожного військовослужбовця.

"Впевнений, що кожний з вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов’язок в ім’я збереження добра, миру та спокою в Україні. Саме вам, продовжувати славні традиції прикордонного відомства, охорону державних рубежів та спокій українського народу, бути надійною опорою у розбудові незалежної Української держави", – додав Олександр Юрійович.

Військовослужбовцям Головного центру, яким нещодавно присвоїли чергові військові звання, у ході урочистостей вручили погони, а священнослужителі освятили та благословили юнаків на військову справу. Церемонія присяги завершилась урочистим маршем персоналу Головного центру та молодого поповнення Державної прикордонної служби України.

Як повідомляв сайт vikka.ua, юна модель із Черкас стала морпіхом.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook