Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Я гроші не зупинив!" – Радуцький відповів черкаським матусям

 ...
"Я гроші не зупинив!" – Радуцький відповів черкаським матусям

Зупиняв не гроші, а незаконні рішення сесії. Депутат міськради Олександр Радуцький поспілкувався з черкаськими матусями. Ті зустріли обранця на виході з сесійної зали і звинуватили в тому, що саме через його позов до суду не отримують "дитячих" виплат, передає кореспондент vikka.ua

За кілька годин до того матері, яким міський департамент соціальної політики затримує грошові виплати на дітей, приходили й на судове засідання в Апеляційному суді Черкаської області. Там продовжували розглядати клопотання міського голови Анатолія Бондаренка про скасування ухвали суду про призупинення рішень "канівської" сесії. Після суперечок у залі суду черкаські матусі навідались і до сесійної зали з претензіями до Радуцького. Адже саме його й попередню фемідну ухвалу міський голова звинувачує у фінансовому колапсі, який склався в місті.

Однак наразі будь-які затримки – невиправдані, переконує екс-секретар міськради, адже сьогодні на сесійному засіданні депутати проголосували за зміни в бюджетному регламенті. Що дає змогу відновити всі соціальні виплати після прийняття відповідних рішень виконкому та бюджетної комісії.

"Тепер задавайте питання виконавчому комітету й бюджетній комісії, ми сьогодні зробили все, що треба було для того, щоб ви гроші отримували, – пояснив жінкам Олександр Радуцький. – Я гроші не зупинив! Я зупинив незаконні рішення такої ж незаконної сесії. Рахунки не заморозили. Просто хтось дав команду своїм підлеглим не виплачувати ці кошти".

Як повідомляв сайт vikka.ua, ухвала про зупинення рішень "канівської" сесії Черкаської міськради продовжує діяти.

 

  • Facebook