Новини
Архів новин
Оберіть дату

З четвертого разу: депутати міськради таки зібрались на сесію й розблокували бюджет

 ...
З четвертого разу: депутати міськради таки зібрались на сесію й розблокували бюджет

Кворум з 33 обранців. З четвертого разу депутати Черкаської міськради таки зібрались на пленарку, призначену на 17 грудня. Перед тим голови фракцій на ранковій нараді нарешті дійшли порозуміння і певних домовленостей, передає кореспондент vikka.ua

Консенсусу, кажуть, досягли задля того, аби розблокувати бюджетну ситуацію в місті й уникнути колапсу. Перше питання порядку денного – прийнятий ще кілька місяців тому проект рішення про внесення змін до місцевого бюджету. За нього одностайно проголосували всі 33 обранці. Врахували при цьому пропозиції секвестру від профільних департаментів на понад 116млн. грн. До відмінусування з ініціативи депутата Олександра Радуцького додали ще 14 мільйонів, запланованих на придбання ангіографа у Третю міську лікарню. Мовляв, у тендері переміг постачальник, добросовісність якого викликає питання. Нагадаємо, напередодні питання до тендера на закупівлю ангіограма для медичного закладу виникли й у Антимонопольного комітету.

Загалом, обранці погодили й прийняли зміни до міського бюджету, зміни до проекту ПСЕР та піврічну програму розвитку електротранспорту в місті. За словами головної фінансистки міста Наталі Джуган, такі рішення допомогли розблокувати проблемні бюджетні питання. Відтак, вже найближчим часом заробітну плату отримають працівники КП "Черкасиелектротранс", буде дофінансована освітня та медичні сфери, проведене співфінансування ОСББ.

До слова, головував на пленарці секретар Черкаської міськради Ярослав Нищик. Міський голова ж нині перебуває на лікарняному. Втім, цей факт не завадив Анатолію Бондаренку все-таки прийти до сесійної зали, зайняти місце біля своїх однопартійців і мовчки спостерігати за проведенням сесії. 

Знаходились під куполом, на своїх звичних місцях, і п’ятеро депутатів-відкликанців. Однак для участі в пленарці не реєструвались.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Черкаська ТВК таємно засідала напередодні сесії.

 

 

  • Facebook