Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах обирають "Голос міста"

 ...
У Черкасах обирають "Голос міста"

Нещодавно стартувало голосування у Молодіжному фестивалі-конкурсі "Голос міста Черкаси". Там майже 7 тижнів шукали талановитих і голосистих черкасців, потім добирали репертуар і записували відео з їхнім виконанням, аби далі кожен учасник міг на рівні змагатися за перемогу – стати голосом свого міста й отримати сертифікат на розвиток власного таланту на "30 тисяч гривень". Всього відібрали понад 40 конкурсантів, проте боротися за участь у напівфіналах буде 37 учасників.

"Через певні технічні моменти голосування не вдалося розпочати вчасно, тому нині маємо за короткий термін отримати якомога більше відгуків і голосів від жителів міста, тож закликаємо всіх обирати собі "до смаку" виконавця й активно голосувати. Адже всі учасники дуже сильні й конкуренція просто зашкалює", – коментує співорганізатор фесту й співзасновник студії звукозапису "VenStopPro" Павло Осейко.

Учасники голосування мають пройти непрості перепони, аби потрапити до фіналу й узяти участь у гала-концерті, який відбудеться 29 червня на площі ТЦ "Хрещатик-Сіті". Так спочатку за результатами голосування 9 учасників потраплять до першого напівфіналу, який пройде 14 червня, і 9 учасників візьмуть участь у другому напівфіналі 15 червня. Їх проведуть у приміщенні БК. ім. І. Кулика. І лише після цього 6 учасників позмагаються за звання "Голос міста Черкаси" у фіналі.

Більш детальна інформація щодо того, як можна проголосувати – на сторінці фестивалю-конкурсу у соціальній мережі.

Як повідомляв сайт vikka.ua, юна черкащанка стала лауреатом міжнародного Інтернет-конкурсу малюнку.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook
>