Новини
Архів новин
Оберіть дату

Мер Черкас відмовляється купувати медичне обладнання для боротьби з коронавірусом, - депутат(Відео)

 ...
Мер Черкас відмовляється купувати медичне обладнання для боротьби з коронавірусом, - депутат(Відео)

Міський голова Анатолій Бондаренко саботує рішення Черкаської міської ради від 10 квітня, які стосувались фінансування антикоронавірусних заходів у місті.

Про це у своєму відео зверненні заявив депутат Черкаської міської ради від "Європейської солідарності" Олександр Радуцький.

"Минуло 17 днів від засідання міської ради, де депутати перерозподілили 100 млн. грн. на потреби медицини в розпал епідемії. Була поставлена задача очільнику Черкас, аби той організував роботу щодо виділення коштів на найнеобхідніше: щоб були захищені медичні працівники, щоб була проведена оплата їхньої праці і терміново було придбане медичне обладнання", – зазначає обранець.

І додає: на даний час в казначействі мерії не зареєстровано жодного договору щодо придбання оснащення, а на платформі "Прозорро" не виставлено жодного тендеру, аби містяни могли розуміти, у який час, за якими цінами та у яких постачальників буде закуповуватись ця техніка. Нагадаємо, йдеться про апарати ШВЛ, кисневі концентратори та інше медичне обладнання, необхідне черкаським лікарням на випадок збільшення кількості недужих на COVID-19.

"Бондаренко так досі не організував усіх цих заходів. Я можу зробити висновок: міський голова не збирається робити нічого для боротьби з коронавірусом! Я впевнений, що він хоче направити ці кошти в інше місце і буде робити усе, щоб не витрачати їх зараз на антикоронавірусні заходи, – впевнений Радуцький.

Депутат закликає черкасців звертатись до міського голови у соцмережах з вимогою укласти прямі угоди на придбання всіх необхідних засобів.

"Тільки разом ми зможемо перемогти цю корупцію", – завершив депутат.

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, черкаські депутати підсобили обласному кардіоцентру необхідними засобами захисту.

 

  • Facebook
>