Новини
Архів новин
Оберіть дату

До черкаських школярів, які не ходять на уроки більше 10 днів, буде приїжджати поліція

 ...
До черкаських школярів, які не ходять на уроки більше 10 днів, буде приїжджати поліціяtvoemisto.tv

Правоохоронці будуть навідуватися додому до школярів, які протягом десяти робочих днів не відвідують заняття з невідомих або без поважних причин. Про це зазначають у Постанові № 684 від 13 вересня 2017 року Кабінету Міністрів України.

Про відсутність дитини на заняттях працівники навчального закладу зобов’язані терміново повідомляти до місцевого відділку Національної поліції та служб у справах дітей.

"Районні, районні у містах держадміністрації та міські, селищні, сільські ради, у тому числі об’єднаних територіальних громад, їх виконавчі органи із залученням відповідних територіальних органів Національної поліції та служб у справах дітей організовують ведення обліку дітей шкільного віку", − йдеться у постанові.

Також було зазначено, що залучення працівників навчальних закладів до організації та ведення обліку дітей шкільного віку забороняється. Дані про школярів будуть вноситися до спеціального реєстру.

"Структурний підрозділ протягом 10 робочих днів з дня отримання даних має здійснити їх обробку, звірити їх з даними реєстру та у разі потреби внести до нього відповідні зміни і доповнення",− зазначають у документі.

Як повідомляв сайт vikka.ua, червонослобідська школа досі потребує ремонту після освітньої трощі.

  • Facebook