Новини
Архів новин
Оберіть дату

У лісництві на Черкащині створили чергову еколого-просвітницьку стежку (ФОТО)

 ...
У лісництві на Черкащині створили чергову еколого-просвітницьку стежку (ФОТО)lis-ck.gov.ua

У державному ландшафтному заказнику місцевого значення "Теклінська дача" працівники Смілянського лісгоспу розробили екологічну стежку, яка є основною формою реалізації екологічно-лісівничого туризму, а також базовою основою комплексного екотуристичного продукту. Знаходиться цей маршрут поблизу села Мале Старосілля у Смілянському лісництві. Про це повідомляє пресслужба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

За типом ця стежка комплексна, розширює світогляд відвідувачів із природничих дисциплін: екології, біології, географії, історії та краєзнавства. Вона має завчасно визначений туристичний маршрут з картографічним моделюванням, де розташовані унікальні та типові об’єкти, який має рекреаційну функцію у зв’язку з абсолютним заповідним режимом території. Загальна протяжність маршруту 3450 метрів з виділенням дванадцяти ключових точок.

На початку можна ознайомитись із лісотаксаційною квартальною мережею стежки, оглянути інформаційні стенди й аншлаги. По маршруту знаходяться різнопланові об’єкти з інформаційними стендами, які можуть зацікавити відвідувачів: рідкісні види флори та фауни, описи деревних порід та хвороб, які можуть їх вражати, план-схеми ділянок та рубки догляду за ними, лісові культури, місця проживання корисних комах та птахів і багато інших цікавих зупинок.

Як повідомляв сайт vikka.ua, в одному із лісництв Черкащини встановили Ейфелеву вежу.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook
>