Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині бабуся виходила ослаблого лелеку

 ...
На Черкащині бабуся виходила ослаблого лелеку zoo.hr

Скаліченого і пошматованого людьми лелеку знайшла на Тальнівщині бабуся. Взимку тримати в себе його не може, зоопарк теж брати відмовляється. Нині птах шукає місце для зимівлі. Про це повідомляє "Дзвін".

Як пригадує пенсіонерка, лелека стояв на одній лапі, на ній – обрубок мотузки. Другої ноги нема. Замість неї якийсь обрубок. Дзьоб пофарбовано сірою фарбою. Люди знущалися з нього.

Птаха зовсім ручна, але нещасна. У бабусі лелека від’ївся, підтягнув крила. Живе у неї вже три тижні.

"До обрубка я йому прив’язала шматок вати, щоб не боляче було на кістку наступати. В дику природу його відпускати не можна. Їсти він собі не добуде. Однією ногою загрузне в болоті, а другої точки опори в нього немає. Розігнатися, щоби полетіти, він не може. Хотіла, щоби його забрали якісь благодійники. Боюся, що зимою він замерзне, бо теплого сараю в мене немає", – розповідає жінка.

Директор Черкаського зоопарку Євген Ван зазначає, що лелека відгодується і зможе літати.

"Якщо птаха втрачає ногу, то функції переносяться на іншу кінцівку. Тут головне гарно годувати. Помірних морозів лелеки не бояться. 10-15 градусів легко переносять. Звісно, якщо температура впаде до 25 градусів, тоді треба буде заносити його до хати", – додає чоловік.

Як повідомляв сайт vikka.ua, двоє пухнастиків шукають у Черкасах затишну домівку.

  • Facebook