Новини
Архів новин
Оберіть дату

В Умані депортовані хасиди влаштували дебош (ВІДЕО)

 ...
В Умані депортовані хасиди влаштували дебош (ВІДЕО)echo.msk.ru

Днями вночі до представників Уманської міської організації ВО "Свобода" звернулись жителі одного з мікрорайонів Умані (вулиця Пушкіна). Містяни скаржились на шум та надто голосну музику вночі, яку створюють приїжджі іноземні громадяни-хасиди. На місце події оперативно приїхали свободівці. Було викликано працівників МВС, складено заяву про вчинення правопорушення і припинено безлад.

 

А тим часом в кого війна,а в кого дискотека на вулиці.Єврейський шабаш на вулиці Пушкіна.Звернулись сьогодні ввечері до ...

Posted by Олександр Забожчук on 30 липня 2015 р.

Мешканці цього мікрорайону повідомили свободівцям, що організатори масової дискотеки – депортовані із Европи хасиди. Вони встановили намет, в якому розташовувались близько п'яти сотень осіб, де і відбувались нічні гуляння та безлади. Всі норми безпеки при встановленні намету були порушені, зведене накриття розраховане на 200 осіб, але аж ніяк не на 500 осіб. Як повідомляє прес-служба уманської "Свободи", люди неодноразово зверталися до тамтешньої міської влади, проте результату це не мало.

"Як бачимо, представники міської влади не переймаються жителями цього мікрорайону. Вони фактично закривають очі на безліч проблем. Натомість свободівці завжди допомагають уманцям та намагаються врегульовувати конфлікти між містянами та хасидами. Оскільки випала нагода, ми нагадали хасидам, що саме громадяни є господарями на своїй землі. Сподіваємось, у жовтні 2015 року ситуація в місті зміниться на краще", – прокоментував ситуацію свободівець Сергій Яремчук.

 
  • Facebook