Новини
Архів новин
Оберіть дату

Перед поминальними днями Анатолій Бондаренко перевірив міські кладовища

 ...
Перед поминальними днями Анатолій Бондаренко перевірив міські кладовища

За тиждень після Великодня – поминальні дні. Тисячі людей прийдуть на міські цвинтарі, аби вшанувати пам’ять померлих родичів. У зв’язку з цим міський голова Черкас Анатолій Бондаренко разом з очільником КП "Комбінат комунальних підприємств" Анатолієм Бейном перевірив, як триває підготовка черкаських кладовищ та їхній санітарний стан. Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

– Безумовно, робота з благоустрою всіх цвинтарів, які є на території нашого міста, повинна проводитися системно. Тут завжди має бути порядок. Але перед проведенням поминальних днів ми зобов’язані приділити цьому особливу увагу, – підкреслив Анатолій Бондаренко.

Аби впоратися з цим, комунальники спеціалізованого підприємства залучають додаткову техніку. За словами Анатолія Бейна, у їхньому арсеналі є два навантажувачі, самоскид, трактор для вивезення сміття й ще два сміттєвози. Нині ж додатково залучили три вантажівки "КамАЗ" і два навантажувачі. Він, серед іншого, вдячний і колегам-комунальникам, які завжди в ці дні допомагають із упорядкуванням кладовищ усім необхідним. Зокрема, долучаються до підготовки СУБи, "Черкасиводоканал", "Теплокомуненерго", "Черкаська служба чистоти".

Нині тут щодня працює до півсотні комунальників. Звідси вивозять сміття, скошують траву, обрізають дерева, фарбують, а ще – підключили на цвинтарях водогони й у спеціальних контейнерах завезли воду. Загалом активну підготовку кладовищ до поминальних днів розпочали в другій половині березня.

Нагадаємо, загалом на території міста розміщено 11 цвинтарів: № 1 й 2 на вул. Одеській; № 3, № 4, № 5 на вул. Руставі, №6, №7 на вул. Промислово-Заводській, на вул. Гетьмана Сагайдачного (колишня – Ватутіна), у Дахнівці та ще два закриті (на вулиці Пушкіна – Благовісна й на бульварі Шевченка – Героїв Чорнобиля (колишня – Пролетарська).

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах відремонтують дороги до міських цвинтарів.

  • Facebook