Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Знімати недоторканність з президента, суддів та нардепів треба одночасно", – Рабінович

 ...
"Знімати недоторканність з президента, суддів та нардепів треба одночасно", – Рабінович

Необхідно одночасно зняти недоторканність з президента, суддів і народних депутатів України. Таку думку висловив парламентарій і лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі "112 Україна", відзначивши при цьому, що голосів для скасування депутатської недоторканності у Верховній Раді немає.

На його думку, якщо зняти недоторканність тільки з депутатів, то виникає реальна загроза зникнення українського парламентаризму, адже тоді депутати стануть повністю керованими.

"Зняття депутатської недоторканності в нинішніх умовах з окремих депутатів зробить з цього залу парламенту 423 слухняних болванчика, які будуть голосувати, безумовно, тільки за те, що скаже Банкова. І ми не віримо правоохоронним органам. Якщо ми позбавляємо сьогодні депутатів права щось говорити, навіщо тоді парламент, давайте його розпустимо", – обурюється політик.

Разом з тим, лідер партії "За життя" не вірить в зняття депутатської недоторканності до майбутніх виборів.

"Я пам'ятаю, як всі, хто зараз при владі, перед своїм приходом обіцяли зняти депутатську недоторканність. Взагалі у мене таке враження, що стародавнє прислів'я "дурням закон не писаний" і депутатська недоторканність якось поєднуються. Насправді нічого не буде і ніхто нічого не зніме. Залишилося всього пару днів, і парламент після великих канікул вступає в передвиборний період", – підкреслив парламентарій.

Раніше Вадим Рабінович засумнівався в дієздатності нинішнього депутатського складу, зазначивши при цьому, що в парламенті склалася кон'юнктура, при якій "чим менше ти голосуєш, тим менше наносиш шкоди країні".

"Я ніколи не голосував разом з БПП і "Народним фронтом" ні за бюджети уряду Яценюка, ні за бюджети Гройсмана, ні за "судову реформу", так як це робив, наприклад, "Опозиційний блок". Я жодного разу не був в "Феофанії" і не скористався компенсацією за перельоти чи житло... Я вже зараз серйозно думаю про те, чи маю я моральне право перебувати в такий Раді. Кожен політик, що поважає себе, повинен зрозуміти: ця Рада антинародна, вона не робить життя людей кращим, заможнішим, багатшим, тут немає коаліції, немає нормальної опозиції, це Рада щоденного порушення законів і Конституції", – резюмував лідер "За життя".

Як повідомляв сайт vikka.ua, за п’ять років купівельна спроможність кожного українця впала в декілька разів.

  • Facebook