Новини
Архів новин
Оберіть дату

Тіна Кароль вражала черкащан новим виконанням хітів та власною поезією (ФОТО, ВІДЕО)

 ...
Тіна Кароль вражала черкащан новим виконанням хітів та власною поезією (ФОТО, ВІДЕО)

Учора в черкаському палаці культури "Дружба народів" відбувся концерт Тіна Кароль. Відома співачка завітала з музичною виставою "Я все еще люблю".

На початку концерту Тіна Кароль наголосила: запрошує черкащан не просто в концертну залу, а в свою серце. Також запевнила, що на гостей чекає чимало сюрпризів.

Першою піснею, яку виконала співачка, стала вже відома "Ноченька". Початок музичного спектаклю нагадує кліп співачки на пісню "Я все еще люблю". Тіна сиділа на стільчику, вбрана у чорний одяг. У такому ж антуражі вона також виконала "Ніжно" та "Зачем я знаю".

Цікаво, що всі пісні Тіна Кароль зазвучали в новій обробці. Ще однією родзинкою стало те, що зі сцени вперше прозвучала прониклива поезія співачки.

Окрім ліричних пісень, виконавиця також продемонструвала неабияке вміння танцювати. Артистка запалювала разом із відомим балетом FREEDOM.

Та найбільше глядачів вразило, коли Кароль зійшла зі сцени. Під час виконання пісні "Полюс притяжения" вона прийшла до глядачів та почала брати за руку всіх охочих.

Опісля черкащани ринули з партеру до сцени. І до завершення концерту Тіни Кароль танцювали під її пісні вже там.

Фанати не залишили співачку без подарунку. У її фангрупі "Вконтакті" шанувальники повідомили, що подарували їй блокнот із вишитими словами "Я все еще люблю". Натомість синові Вені передали солодку автівку з цукерок.

Тіна Кароль охоче фотографувалася із шанувальниками.


  • Facebook