Новини
Архів новин
Оберіть дату

Щоб життя було спокійнішим: черкащан перевіряють на вірність та чесність справжні детективи*

 ...
Щоб життя було спокійнішим: черкащан перевіряють на вірність та чесність справжні детективи*1000primerov.ru

Обмани, підозри, ревнощі, крадіжки. Мінімум одного з цих фактів достатньо, щоб звичайне життя перетворилося на детективну історію зі всіма належними атрибутами: стеженням, детектором брехні, підісланими особами та ретельними перевірками. У Черкасах вже багато років працюють та розслідують справи справжні детективи. Деякими секретами своєї непублічної, але дуже оригінальної професії з сайтом vikka.ua поділився засновник детективного агентства "Приватний детектив Черкаси" Олександр.  

Серед клієнтів детективів – звичайні черкащани, дуже впливові люди, іноземці. Чим тільки не доводилося займатися місцевим Шерлокам Холмсам: викривати подружні зради, розслідувати крадіжки на підприємствах та у сім’ях, займатися перевіркою бізнес-партнерів, шукати причину витоку інформації. Детальніше з переліком послуг агентства можна ознайомитися на сайті detective-cherkassy.com.

За час своєї роботи Олександр непогано вивчив людську природу. Чоловік зізнається, що почав ставати циніком і вже мало чому дивується.

"Пошук людей, виявлення подружньої невірності, тестування на детекторі брехні – з такими проблемами до нас звертаються найчастіше", – зазначає засновник черкаського детективного агентства.

Найдраматичнішими виявляються міжособистісні стосунки між людьми. Особливо, коли справа торкається почуттів та довіри. Щоб дізнатися правду про своїх черкаських подруг, до детективів зверталися громадяни ОАЕ, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США.

made.md 

"Іноземці, що мають стосунки з нашими дівчатами, нерідко хочуть перевірити їх на чесність. Було замовлення від європейця, який зустрічався з черкащанкою. У них були стосунки, вони їздили один до одного в гості. Виявилося, що насправді вона заробляє проституцією. Наші дівчата вміють зваблювати та люблять гроші. Іноді за дівчат видають себе навіть чоловіки. Траплялися різні історії", – зазначає детектив.

Аби перевірити дівчину на вірність, один замовник відправив детектива за нею на закордонний відпочинок.

"Вона мала провести в готелі два тижні. Половину цього часу за нею було спостереження. При цьому дівчина ні в чому такому помічена не була. Нам не треба заглядати у ліжко, щоб зрозуміти, що відбувається між людьми. Достатньо того, як вони себе поводять одне з одним, де зустрічаються. Клієнти бачать фото, відеозаписи та роблять висновки. Інтернет пропонує багато методів отримання особистої інформації про людину. Але не всі вони законні", – пояснює фахівець.

Неодноразово детективам доводилося розшукувати коханих, які зникали. Виявляється, у подружніх історіях таке буває часто.

"Важливо, щоб клієнти говорили правду. Кажуть, що з дружиною конфліктів не було, але чомусь вона зникла. Це не схоже на правду і в таких випадках часто виявляється, що у сім’ї застосовувалося насилля. Часто – психологічний тиск", – зазначає Олександр.

suzou.net

Одного разу йому довелося розшукувати 35-річну жінку, що втекла від чоловіка та дітей до того, хто був її шкільним коханням. Черкаські детективи розшукали її в сусідній області завдяки колегам.

"Ми співпрацюємо з різними регіонами, де також є детективи. У цю сферу випадкові люди не потрапляють. Це досвідчені фахівці, колишні працівники правоохоронних органів", – пояснює засновник агентства "Приватний детектив Черкаси".

Колись за допомогою детективів дружина розшукала чоловіка, який пішов до іншої жінки. Останню він приховував, бо обраниця була на 20 років від нього старша. Траплявся випадок, коли чоловік нетрадиційної орієнтації замовляв перевірити на вірність свого коханого.

Одним із найбільш нестандартних замовлень для Олександра була фальсифікація, в яку втягли детективів.

"Колись клієнт хотів відстежити жінку. Ми почали працювати. Виявилося, що вона знала про те, що за нею ведеться спостереження. Дуже вправно намагалася відірватися від наших працівників. Склалося враження, що людина перевіряла свою спроможність втікати від переслідувань", – зазначив детектив.

Часто агентство просять розслідувати крадіжки.

"Це різноманітні ситуації. Наприклад, нестачі на підприємстві. Коли працівники вже давно знають одне одного та можуть покривати колег. У такому разі ми можемо ввести в їхній колектив свого "таємного агента", застосовуємо поліграф. Буває, що зникають гроші у сім’ях. У такому випадку теж часто застосовується детектор брехні", – каже фахівець.

makler.ua 

До детективів звертаються і сім’ї, з яких втікають діти. Батьки не можуть повідомити про це правоохоронні органи, щоб у біографії дитини не виникло відповідного запису.

За кримінальні історії детективи намагаються не братися, аби не заважати працювати правоохоронним органам.

Крім своїх працівників, детективи залучають до роботи різних спеціалістів: від психологів до офіціантів. Їм доводиться і самим змінювати образи та грати різні ролі. Наприклад, видавати себе за журналістів, аби зібрати інформацію.

Розцінки агентства, за словами детектива, доступні людям середніх статків. Тестування на детекторі брехні однієї людини вартує 2-2,5 тисячі гривень. Ця процедура займає 1,5-2 години. День спостереження, враховуючи, що у ньому задіяне авто та екіпаж щонайменше з двох осіб, обійдеться замовнику у 300 доларів США. Детальніше про послуги детективів можна дізнатися на сайті агентства http://detective-cherkassy.com.

news.bmshost.pro

* Матеріал розміщено на правах реклами

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащанка стала успішним юристом на Мальті.

  • Facebook