Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині у Дніпрі ледь не втонули 25 рибалок (ФОТО, ВІДЕО)

 ...
На Черкащині у Дніпрі ледь не втонули 25 рибалок (ФОТО, ВІДЕО)

Учора, 13 грудня, з Дніпра врятували 25 рибалок. Близько 13 години в Черкаському районі відірвалася крижина, на якій перебували люди.

Згодом крижина розкололася ще на кілька шматків. Коли на місце події прибули рятувальники, течія встигла віднести крижини від місця відриву на велику відстань, а також далеко одна від одної. Дві з них опинилися у сусідньому Чигиринському районі.

Найбільша група рибалок – 15 осіб були неподалік села Топилівка Чигиринського району, 9 рибалок дрейфували на крижині поряд із селом Боровиця Чигиринського району, один рибалка перебував на найменшій крижині біля села Сагунівка, Черкаського району.

Як повідомили vikka.ua у прес-службі черкаських рятувальників, до порятунку рибалок задіяли відділення водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення, черговий караул пожежно-рятувальної частини Чигиринського району, мобільно-оперативну групу, місцеву риболовецьку бригаду з села Топилівка, а також чергову зміну меліоративної насосної станції Черкаського обласного управління водних ресурсів.

О 14:30 останніх рибалок з найбільш віддаленої крижини було доставлено на берег. Загиблих та постраждалих внаслідок події не було.

  • Facebook
>