Новини
Архів новин
Оберіть дату

У черкаському музеї організували виставку-конкурс дитячих робіт (ФОТО)

 ...
У черкаському музеї організували виставку-конкурс дитячих робіт (ФОТО)chmr.gov.ua

43 творчі експонати представлені на виставці-конкурсі "Таланти міста Че" у музеї "Кобзаря" імені Т.Г. Шевченка. Про це йдеться на сайті міськради.

Дитячі роботи виконані в різних графічних техніках: гравюра, ліногравюра, літографія, ксилографія та змішаних техніках. Оцінювали майстерність юних художників провідні фахівці мистецтва, працівники установ освіти, культури. За художнє виконання малюнку, складність виготовлення, якість, ступінь емоційного впливу, оригінальність ідеї та новизну висвітленого сюжету кожен із членів журі обрав одну конкурсну роботу, що йому сподобалась, і вручив її автору індивідуальну нагороду.

Організатор мистецького заходу – позашкільний навчальний заклад "Багатопрофільний молодіжний центр" Черкаської міської ради за підтримки департаменту освіти та гуманітарної політики.

Міська виставка-конкурс проводиться з метою пошуку та підтримки дитячої обдарованості, розвитку творчих здібностей у дітей та молоді, удосконалення умінь роботи в графічних техніках, популяризації творчих досягнень учнів закладів освіти міста Черкаси.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах відкрилася виставка фантастичних ляльок.

  • Facebook