Новини
Архів новин
Оберіть дату

Прийшов апокаліпсис: потужний дощ на Черкащині змив дороги і затопив цілі двори (ФОТО)

 ...
Прийшов апокаліпсис: потужний дощ на Черкащині змив дороги і затопив цілі двори (ФОТО)Facebook / Vladyslav Moskalenko

Вихідними жителі Тальнівщини залишились без доріг, світла, мобільного зв’язку та власного обійстя. Місцеві жителі зазначають: такого потужного дощу у їхньому регіоні ще не було.

"Вперше в житті зіштовхнувся з таким аномальним явищем, – коментує у Facebook Владислав Москаленко. – Заїхали в одне із сіл на Тальнівщині провідати рідну бабусю. Дорога до самої хати лежала через асфальт, але після сильного двогодинного дощу, асфальту як і не було. Наступив апокаліпсис: дороги немає, світла немає, зв`язку немає, телефони розрядженні, ще й субота – вихідний. Американське кіно відпочиває".

Через декілька годин після розвідки місцевості та опитування людей, "полонені" знайшли людину, яка повнопривідним трактором полем витягнула автівку до найближчої дороги.

Світлинами із самого районного центру ділиться Ольга Котенко. За її словами, мешканці двоповерхових будинків, що в кінці вулиці Майданецька, не могли дістатися дому.

"Голова вуличного комітету і жителі вулиці стурбовані ситуацією, яка склалася в результаті дощу. Затопило город, підвал і знесло тин, розмило ґрунт. Такого до цього часу не було", – каже Ольга.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині перевіряють рівень забруднення води.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook
>