Новини
Архів новин
Оберіть дату

Законний тариф до 1 березня: черкаські депутати подають новий проєкт по "негабариту" (Документ, відео)

 ...
Законний тариф до 1 березня: черкаські депутати подають новий проєкт по "негабариту" (Документ, відео)chmr.gov.ua

Рішення виконавчого комітету про встановлення тарифу на "негабарит" було прийняте з порушення законодавства. Це спільно з юристами виявили депутати Черкаської міської ради Олександр Радуцький та Олександр Згіблов.

Враховуючи ново виявлений факт, обранці підготували і зареєстрували новий проєкт рішення. Про це Олександр Радуцький розповів у програмі "Пряма мова" на телеканалі ВІККА.

Так, новим проєктом депутати пропонують внести зміни до свого попереднього рішення, яке скасовує рішення виконкому про встановлення тарифу в 13 грн 20 копійок. Його, нагадаємо, за заявою управлінської компанії "Нова якість" призупинила Феміда.

В першу чергу Радуцький і Згіблов наполягають на тому, аби зобов’язати департаменти економіки та ЖКК "здійснити дії, направлені на встановлення тарифу" вже до 1 березня 2020 року.

У пояснювальній записці до проєкту Олександр Радуцький зазначає: закон дає органам місцевого самоврядування повноваження щодо встановлення тарифів на комунальні послуги. При цьому, тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами є сумою тарифів на послуги з вивезення, перероблення та захоронення побутових відходів. Саме таку – законну – ціну послуги пропонують становити депутати.

Контроль за виконанням такого рішення пропонують покласти на міського голову Черкас Анатолія Бондаренка.

Обранці сподіваються, що поданий проєкт буде внесений до порядку денного прийдешньої сесії, яка, ймовірно, відбудеться 16 січня.

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, черкаські депутати вирішили "подарувати" два сміттєвози батькові фейкового "слуги народу".

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook