Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Черкаські Мавпи"-06 яскравими перемогами завершили 2018-ий рік

 ...
"Черкаські Мавпи"-06 яскравими перемогами завершили 2018-ий рікmavpabasket.com

У Києві відіграли третій тур чемпіонату України серед юнаків 2006-го року народження. "Черкаські Мавпи-ОСДЮСШОР" провели чотири матчі із непростими суперниками. Серед них і чинний чемпіон – столичний колектив СДЮСШОР-16-Вовченята.

Підопічні Євгенія Ткаченка переконливо пройшли весь тур і здолали усіх суперників. Як результат – чотири впевнені перемоги. Завдяки цьому результату "Мавпи-ОСДЮСШОР" піднялися на третю сходинку у турнірній таблиці. Про це повідомляє прес-служба "Мавп".

 "Я задоволений тим, як ми провели цей тур. Команда виконала завдання. Задоволений грою, яку ми продемонстрували. Обіграли чемпіонів України. Подобається, що хлопці виконують, те, що я їм кажу. Також, слід відзначити, що 9-ро гравців нашої команди займаються у баскетбольному класі. Вони навчаються у 9-ій гімназії, де ми сформували баскетбольний клас. І це дається взнаки. Хлопці стали більш згуртованими, вони більше зосереджені на баскетболі. У нас по два тренування вдень і це позначається на результатах. Дякую батькам, за їхню віру в дітей. Також велика подяка Михайлу Бродському та Олександру Нагорному за надану можливість дітям займатися баскетболом. Вітаю всіх із прийдешніми святами", – каже головний тренер "Черкаських Мавп-2006-ОСДЮСШОР" Євгеній Ткаченко.

"Черкаські Мавпи-2006-ОСДЮСШОР"  – СДЮШОР (Київ) 80:63

"Черкаські Мавпи-2006-ОСДЮСШОР"  – СДЮШОСШОР-16 (Київ) 77:65

"Черкаські Мавпи-2006-ОСДЮСШОР"  – МСДЮСШОР (Вінниця) 95:50

"Черкаські Мавпи-2006-ОСДЮСШОР"  – ДЮСШ-1 (Житомир) 112:49

Як повідомляв сайт vikka.ua, у складі "Черкаських Мавп" планують кардинальні зміни.

  • Facebook