Новини
Архів новин
Оберіть дату

В Оршанці стартувала підготовка резервістів (ФОТО)

 ...
В Оршанці стартувала підготовка резервістів (ФОТО)Головний центр підготовки особового складу Держприкордонслужби України

На базі Головного центру підготовки особового складу розпочалися збори резервістів оперативного резерву першої черги Держприкордонслужби України. Під час двотижневого курсу навчань більше 150 військовозобов’язаних отримають необхідні знання та навички із загальновійськових та прикордонних дисциплін. Про це інформує пресслужба Головного центру.

Основні зусилля будуть зосереджені на практичних заняттях. Учасники військових зборів відпрацьовуватимуть вправи стрільб, прийоми з особистої безпеки, отримають навики в надані першої домедичної допомоги та вивчатимуть тактико-спеціальну підготовку.

Серед пріоритетних напрямків підготовки – курс з тактики прикордонної служби, де резервісти отримають практичний досвід дій у складі прикордонного наряду. У ході курсу резервісти навчатимуться виявленню і затриманню правопорушників, здійсненню контролю за дотриманням правил прикордонного режиму та виконанню інших завдань у межах ділянок відповідальності підрозділів охорони кордону.

Після закінчення підготовки учасники зборів матимуть відповідний багаж знань, що дозволить їм, при настанні такої необхідності, виконувати завдання з охорони кордонів нашої батьківщини.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині мати загиблого героя отримала відзнаку за подвиг сина.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook