Новини
Архів новин
Оберіть дату

Хто винен? Черкаський мер у відсутності сесії звинувачує депутатів

 ...
Хто винен? Черкаський мер у відсутності сесії звинувачує депутатів infomist.ck.ua

Засідання сесії Черкаської міської ради, яке зі значним запізненням мало відбутися 9 серпня, мер міста Анатолій Бондаренко переніс на 23 серпня. Причина – відсутність кворуму, переконує мер.

"Напередодні працівники відділу ради традиційно обдзвонили депутатів, щоб вони підтвердили свою участь у роботі сесії. Однак більшість так і не могла цього зробити. Причини у всіх абсолютно різні. Кворум не вдалося зібрати", – каже Бондаренко у Facebook.

У той час, як міський голова не бажає вдаватися у подробиці, як він зазначив у себе на сторінці, черкаський журналіст Сергій Кузляєв з’ясував, що винні у "зірваній" сесії зовсім не депутати, які насправді зібрали кворум.

Із 42 депутатів погодився прийти на сесію 21 депутат (кворум 22). Це без врахування міського голови, голос якого мав стати 22-им.

У Facebook Кузляєв перераховує фракції, які "кинули" черкащан.

"Батьківщина" (5 депутатів) – відсутня повним складом. "Відмазка" - за межами міста, відрядження.

"Самопоміч" (2 депутати, крім Олексія Романова, який підтвердив явку) – відсутня повним складом. Причини – відсутність в місті, відпустка, "немає зв’язку".

ВО "Черкащани" (4 депутати, крім Івана Сухарькова, який підтвердив явку). Причини – "не буде", відсутній зв'язок, "під питанням".

ВО "Свобода" – погодився прийти тільки Андрій Куча. Інші – відрядження, "в таборі".

Незалежні, Віталій Косяк, Максим Скорик – відкликані, але теж не погодилися прийти.

Відсутній буде також екс-радикал Сергій Тищенко.

"Маємо 21 депутата, які готові були прийти на сесію 9 серпня. Голос міського голови – маємо 22. Але 4 під питанням і 3 не мали зв’язку. Тому не депутати не хотіли, а мер Бондаренко не захотів", – підсумовує Кузляєв.

Нагадаємо, через відсутність сесії міськради Черкаси можуть зостатись без вкрай важливих для міста грошових надходжень в розмірі близько 20 мільйонів, оскільки обранці не можуть проголосувати за їх розподілення та співфінансування, а громада – отримати ці кошти.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкасці збирають підписи за відставку мера Бондаренка.

  • Facebook