Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські водії просять мера звільнити директора КП "ЧЕЛУАШ"

 ...
Черкаські водії просять мера звільнити директора КП "ЧЕЛУАШ"

Черкаські власники автівок виступили з проханням звільнити з посади директора ЧЕЛУАШ Олексія Мельника. Він, мовляв, не відповідає займаній посаді, повідомляє кореспондент vikka.ua.

На черговому пленарному засіданні міськради до владців звернувся голова ГО "Автоєвросила" Вячеслав Дзюблик. За його словами, ще півроку тому місцеві водії звертались до міського голови, аби той взяв під контроль питання ремонту черкаських доріг та подумав над профпридатністю нині діючого директора управління автомобільних шляхів.

"Натомість у підході до ремонту доріг нічого не змінилось. Ями на автошляхах засипаються осколом – такої методики не існує, – заявив активіст. – Це засипання ям відбувається нашими грошима. Нам, звичайним громадянам, байдуже, які особисті перипетії відбуваються за стінами міської ради. Нам важливо, аби люди, обрані народом, виконували покладені на них зобов’язання".

На думку громади, таку болючу проблему міста, як ремонт доріг, не можна вирішити, поки на ключовій посаді перебуває такий некваліфікований фахівець, як Олексій Мельник. Звільнення останнього і вимагають містяни. Натомість – провести відкритий конкурс на заміщення посади. Активісти переконані, керувати ЧЕЛУАШ повинна фахова людина з відповідними професійними навиками та досвідом роботи, яка, до того ж, захищатиме не політичні інтереси партій, а візьметься за те, аби нарешті довести до ладу черкаські автошляхи.

Нагадаємо, тиждень тому петиція з аналогічним проханням з’явилась на сайті міської ради.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах депутати не хочуть, аби підрядники по ремонту доріг їм звітували.

  • Facebook