Новини
Архів новин
Оберіть дату

Суд розглянув корупційну справу черкаського екс-чиновника

 ...
Суд розглянув корупційну справу черкаського екс-чиновника loyer.com.ua

У Черкасах відбулося слухання справи про корупційні діяння колишнього виконувача повноважень директора департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради Володимира Шабанова. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив черкаський журналіст Вадим Комаров. Згодом інформацію підтвердила і прес-служба прокурати Черкаської області.

Так, у приміщенні Соснівського районного суду екс-чиновника було визнано винним у скоєному правопорушенні та притягнуто до адміністративної відповідальності. Володимир Шабанов має спратити 6800 гривень штрафу. Клопотання прокурора про заборону обіймати певні посади суд не задовольнив. 

Зазначимо, колишній чиновник раніше вже притягувався до адміністративної відповідальності за аналогічне правопорушення.

Нагадаємо, що посадовець, всупереч вимогам Закону України "Про запобігання корупції", не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника та вчиняв дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме преміював свого зятя. Регулярними преміями, які "батьківщинівець" Володимир Шабанов виписував своєму родичу, завдав міській скарбниці збитків на 250 тисяч гривень.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах звільнили чиновника-корупціонера.

 

  • Facebook
>