Новини
Архів новин
Оберіть дату

В екстремальних умовах на Черкащині народились два хлопчики

 ...
В екстремальних умовах на Черкащині народились два хлопчикиtsn.ua

28 червня о 19:24 бригада Уманської станції швидкої медичної допомоги (СШМД) виїхала на пологи в с. Максимівка Уманського району. Карету "швидкої" викликали одразу, як 21-річна жінка відчула перейми. У неї це були вже другі пологи, інформує прес-служба КУ "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР".

Їдучи на виклик, фахівці бригади ЕМД не очікували, що дитинча буде так поспішати на світ. Але, не розгубившись, – прийняли пологи вдома: медики допомогли народитись здоровому хлопчику. Опісля щасливу маму з малюком доставили в Уманську ЦРЛ.

30 червня о 3:02 ночі в диспетчерську Уманської СШМД знову надійшов виклик про пологи у 24-річної жінки. Бригада ЕМД без зволікання виїхала в с. Коржова Слобідка Уманського району.

Мама з досвідом – у жінки це були вже треті пологи – почала народжувати на півдорозі до пологового. Тож, завдяки злагодженій роботі та професіоналізму медиків, на світ з'явився ще один здоровий хлопчик. Породіллю з дитиною також доставили в Уманську ЦРЛ.

Як повідомляв сайт vikka.ua, невідомий обікрав черкаську лікарню.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook