Новини
Архів новин
Оберіть дату

Люстраційний комітет вимагає позвільняти з ОДА чиновників Тулуба

 ...
Люстраційний комітет вимагає позвільняти з ОДА чиновників ТулубаЧеркаський громадський люстраційний комітет

У Черкаському громадському люстраційному комітеті звертають увагу на те, що, попри обіцянки нової влади, просади в обласній адміністрації продовжують обіймати чиновники часів Тулуба.

Про це йдеться у їхній заяві, оприлюдненій у ЗМІ.

Зокрема, за інформацією люстраційного комітету, продовжують сидіти у владних кабінетах очільники департаменту агропромислового розвитку Оксана Криницька, департаменту екології та природних ресурсів Валерій Вишиваний, департаменту капітального будівництва Різник О.П., департамент інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків Таміла Лєпьошкіна, управління містобудування та архітектури Василь Дмитренко.

"Ці люди – не просто рядові "гвинтики" тулубівської системи управління, а керівники, які не можуть робити вигляд, ніби ті події, які відбувалися в області під час керівництва Сергія Борисовича, а також під час Революції Гідності, пройшли повз них. Кожен з керівників відповідальний за ті порушення, що відбувалися в цей період. Ми звертаємося до Юрія Ткаченка із вимогою звільнити тих керівників, які підпорядковуються безпосередньо йому, як голові ОДА та визначити нових керівників на конкурсній основі. Якщо їхня професійність така вже незамінна – нехай доведуть це на конкурсі", – зазначають у люстраційному комітеті.

Також вони вимагають від Ткаченка звернення профільних міністерств щодо тих посад, які призначаються ними, та вимагати їхнього звільнення. Люстраційний комітет, зі свого боку, також напише відповідні звернення.

  • Facebook