Економічні новини
Архів новин
Оберіть дату

Хостел Львова – найкращий і бюджетний варіант для мандрівника

 ...

Сьогодні під поняттям хостел мають на увазі європейську систему розміщення, яка передбачає надання постояльцям на короткотривалий або довготривалий строк спального місця без додаткових зручностей.

Різноманіття хостелів Львова

Бюджетні хостели Львова включають:

– Номери, розраховані на двоє-сім осіб (вони мають зручності або в номері, або на блоці, який охоплює декілька кімнат).

– Спільні кімнати, в яких одночасно може проживати від десяти до двадцяти чоловік (зі зручностями в коридорі).

– Серед хостелів Львова особливою популярністю у туристів користуються "Леосфера", "Центрум", StareMisto й Splash, Avino Apart Hostel і "Северин".

Непоганими варіантами також являються наступні хостели міста Лева – Bed & Breakfast і Comfortplus, "Арт" і "Легенда Львова", Good Hostel і Old City.

Усі типи розміщення та їх ціни описані на сайті Hotels24.ua.

Львів: хостели, ціни

Чим гірші умови перебування в хостелі й менше зручностей в ньому передбачено, тим нижче буде його вартість. Якщо ви плануєте зупинитися в хостелі Львова, ціни на проживання також залежатимуть від місцезнаходження, інфраструктури й транспортної розв’язки поблизу.

В даного типу готелях передбачено гаряче й холодне водопостачання, обслуговування кімнат. Постільна білизна, як правило, надається за додаткову платню. У вартість проживання іноді входить сніданок. В багатьох дешевих хостелах у Львові є кухня, де постояльці можуть готувати їжу самостійно.

В кожному хостелі передбачені шафи, які закриваються на ключ, або є приміщення під охороною, де можна залишити особисті речі. До нього є доступ в будь-який час.

В хостелах Львова бувають як окремі номери для чоловіків та жінок, так і змішані кімнати з роздягальнями.

Особливим попитом недорогі готелі користуються у студентів в сезон канікул, в період з кінця травня аж до початку вересня. В дешевих хостелах Львова також полюбляють зупинятися завзяті мандрівники, а також люди, які вирушили у відрядження й туристи, які прибули до міста, щоб цікаво провести уікенд.

Хостел Львова — це чудова можливість не тільки переночувати, але й познайомитися з цікавими людьми!

  • Facebook