Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах кондукторка хотіла викинути з маршрутки дівчинку-інваліда

 ...
У Черкасах кондукторка хотіла викинути з маршрутки дівчинку-інваліда

Вчора, 2 березня, кондуктор намагалася вигнати дівчинку-інваліда з 13-ої маршрутки за те, що батько відмовився платити за проїзд. Він пред’явив посвідчення, однак працівниця навіть не захотіла поглянути на нього. Про це у коментарі vikka.ua повідомив батько 9-річної Оксани Анатолій Пушенко.

"Наш реабілітаційний центр розташований на Зеленій. Ми сіли там на зупинці у 13-ту маршрутку, яка їхала в сторону Сєдова. До мене підходить кондуктор. Я пред’являю їй посвідчення дитини, а вона каже, що воно не дійсне", – обурюється батько.

За його словами, інші пасажири, поглянувши на документ, підтвердили, що дитина підпадає під категорію пільговиків, які безкоштовно їздять.

"Натомість кондукторка сказала: "Виходьте з автобуса". Я їй відповів, що виходити не буду. Я їжджу 3 роки і це перший такий випадок. Потім підійшла жінка, і дала їй 50 гривень. Каже: "Візьміть та не чіпайте цю дитину. Куди вони будуть виходити", – розповідає Анатолій Іванович.

Однак кондукторка продовжувала стояти на своєму, до того ж почала ображати інших пасажирів.

"Вона хвора, бо в неї батько хворий", – кричала кондукторка
 

Про це під час розмови із журналістом vikka.ua розповіла і Оксана Ґайтель, жінка, яка пропонувала заплатити за проїзд дівчинки.

"Я зайшла на Зеленій зі своєю вагітною донькою. Ми заплатили. Потім я почула крики кондукторки з боку, де сидів батько і дівчинка, у якої синдром Дауна. Там навіть не треба документ. Батько відмовлявся платити і показував посвідчення. Натомість кондукторка кричала, що не буде нічого дивитися: "Водій, зупиняй маршрутку, зараз вони вилетять". Я дала гроші. На це вона почала репетувати: "Хто ви така? Нащо ви будете за неї платити?" – розповідає жінка.

Найбільше Оксану Ґайтель обурило те, що кондукторка почала далі ображати батька, її вагітну доньку та інших пасажирів.

"Вона хвора, бо в неї батько хворий", – кричала кондукторка. Я не втрималась і почала запитувати, як їй не соромно, у неї же мають бути якісь принципи... На це вона відповіла: " Ви подивіться, який він". Тато став кричати. Навіть їй дулю пхнув, а вона кричить "Буду побої знімати". Та які побої, він навіть не торкнувся її носа", – говорить свідок події.

Її вагітна дочка почала заспокоювати, натомість кондукторка почала ображати й молоду жінку.

"Закрий свого чорного рота", – кричала кондукторка. Після цього ми з нею сварилися до ЧДТУ. Коли вийшли на зупинці всі разом, то ця хвора дівчинка вчепилася за тата. Не знаю, злякалася вона чи ні. Потім я взяла його номер телефону", – говорить пані Оксана.

Тато дівчинки не стримався і показав дулю. А кондуктор кричала, що зніматиме побої
 

Вона вважає, що кондукторка має попросити вибачення у дівчинки.

"Я не проти, нехай вона працює. Але ця жінка має зрозуміти, що таких дітей треба жаліти і любити, і не давати ображати нікому", – продовжує Ґайтель.

Номери маршрутки

Наступного дня жінці у соцмережі прийшло повідомлення, у якому їй погрожують відповідальністю за брехню.

"Мені Вконтакте прийшло повідомлення від якоїсь жінки, яка нібито була у маршрутці. Вона написала, що я все брешу, що дитина не хвора. Вона заявила, що збере 10 свідків, які це підтвердять, а до мене прийде прокурор і я буду відповідати за брехню", – розповіла Оксана.

Оксана Ґайтель звернулася до депутата міськради від ВО "Свобода" Ярослава Нищика.

Свободівець Ярослав Нищик розповів кореспонденту vikka.ua, що ініціюватиме, щоб на наступне засідання комісії житлово-комунального господарства, транспорту та зв'язку прийшли представники перевізника та постраждалі.

"Кондуктор має вибачатися за таку свою поведінку перед хворою дитиною та її татом", – переконаний Нищик.

В управлінні вуличної інфраструктури, транспорту та зв'язку МВК нашому кореспонденту повідомили, що вже викликали представника перевізника, щоб з'ясувати всі обставити конфлікту. Як розповів керівник управління Віталій Дядченко, зустріч відбудеться вже о 14:00.

 

Світлана Спасібіна, vikka.ua

  • Facebook