Новини
Архів новин
Оберіть дату

Зіркове тренування і баскетбольні одкровення: Михайлюк зустрівся із юними вихованцями "Черкаських Мавп" (ФОТО)

 ...
Зіркове тренування і баскетбольні одкровення: Михайлюк зустрівся із юними вихованцями "Черкаських Мавп" (ФОТО)

13 травня у стінах черкаського "Будівельника" близько двохсот любителів баскетболу зустрілись зі своїм кумиром – вихідцем із "Черкаських Мавп", а нині гравцем НБА Святославом Михайлюком. Зірковий баскетболіст поспілкувався із юними вихованцями черкаського клубу, мотивував та додав їм сміливості у досягненні своєї мети, передає кореспондент сайту vikka.ua.

На початку зустрічі Михайлюк провів тренування із наймолодшими баскетболістами "Черкаських Мавп". Цікаво, що цю команду тренує Максим Міхельсон, який так само колись був тренером команди Михайлюка.

Після стукоту м’ячів у палаці спорту зазвучали теплі розмови про баскетбольні будні Святослава Михайлюка в Америці. Гравці юнацьких команд "Мавп" не соромились ставити будь-які запитання. Їх цікавило абсолютно все – як прийняли Михайлюка в Детройді, як спортсмени відновлюються після ігор, чи добрі стосунки має Свят з тамтешніми гравцями, як проводить вільний час тощо. Крім щирих відповідей, не пропустив можливості гравець НБА й дати корисні настанови підростаючому поколінню.

"Чудово приїжджати до дітей, які багато про тебе дивляться й вивчають. Впевнений, що це їм допоможе у майбутньому. Найголовніше, що треба робити гравцям, – довіряти тренерам. Це ті люди, які тобі допомагають", – зазначив Святослав.

Підтверджує цю думку і перший його наставник Максим Міхельсон. На життєвому досвіді Михайлюка він закликає юних баскетболістів не зупинятись на шляху до своєї мрії і використовувати кожну можливість, яка допоможе досягнути її.

"Святослав народився у Черкасах та почав працювати із нашими тренерами. Із відповідним відношенням, любов’ю до баскетболу та самовіддачею він приходив на тренування на 6 годину ранку, перед школою, коли всі дітки спали. Ми з ним індивідуально займались, бо Свят мав мету – попасти в НБА. Ось вам результат. Друзі, вірте, що в кожного може бути така сама можливість. Тільки потрібно довіряти своїм наставникам, не зупинятися і вірити у мрію", – промовив Міхельсон.

Змалечку пам’ятає зіркового гравця директор БК "Черкаські Мавпи" Володимир Гриценко. Незважаючи на те, що зараз Михайлюк вже дорослий сформований чоловік, його найкращі якості характеру лишились із ним.

"Свят не змінився у своєму прагненні і дисципліні. Наскільки я пам’ятаю, він завжди був стриманий у висловах, якихось необдуманих діях, був старанний і постійно працював. Він був завжди скромний і не прагнув до якихось матеріальних благ, які можна отримати миттєво", – каже Гриценко.
 

Уже в середу, 15 травня, Святослав Михайлюк відправлятиметься в Америку, аби почати підготовку до літньої ліги та нового сезону НБА. Під час чотириденного візиту до рідних Черкас чоловік встиг побачитись з рідними і друзями.

"На відміну від попередніх років, цього року ми бачимось із Святославом частіше. Я приїжджав і в Лос-Анджелес, і в Детройт, – зізнається його тато Юрій Михайлюк. – Цього разу Свят побачився із друзями, з якими грав 10 років. Зробив невеличке турне по родичах: з’їздив до бабусь, двоюрідних братів, сестер".

На прощання зі своїми уболівальниками Свят Михайлюк провів автограф та фото-сесію. Вражаюче довга черга вистроїлась, аби отримати пам’ятну згадку із успішним баскетболістом. Свій наступний приїзд на батьківщину Михайлюк планує влітку, якщо, звісно, матиме на це час.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Михайлюк провів успішний матч у США.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook