Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкащанам презентували унікальний мюзикл "Країна натхнення" (ФОТО)

 ...
Черкащанам презентували унікальний мюзикл "Країна натхнення" (ФОТО)cdut.com.ua

Днями на сцені палацу культури "Дружба народів" черкасцям був представлений мюзикл "Країна натхнення" у виконанні вихованців і педагогів Центру дитячої та юнацької творчості м. Черкаси. Про це повідомляє прес-служба позашкільного навчального закладу.

Щороку в травні творчі колективи звітуються і показують на загал свою майстерність. У цьогорічній виставі у жанрі мюзиклу взяли участь майже тисяча вихованців і педагогів гуртків всіх напрямків. Головна ідея спектаклю – сучасна і дуже актуальна: показати молоді, що за межами комп’ютерної віртуальної реальності є безмежний світ творчості, натхнення, почуттів, в якому кожен може стати творцем. В одному сценічному творі креативно поєднано несумісні види творчої діяльності: хореографія, спорт, декоративна творчість, вокал. Підготовка й участь у спектаклі сприяли формуванню у дітей таких необхідних у житті умінь: спільній праці з дітьми та дорослими, дисциплінованості, навчали працювати на повну силу.

Спектакль став видатною подією для учасників та всіх присутніх, а для Центру творчості – справжнім кроком вперед на шляху реалізації завдань Нової української школи.

Заступник міського голови Ігор Волошин відзначив подяками колективи-ювіляри. Голова міської організації профспілки працівників освіти та науки України Ганна Федорченко нагородила увесь колектив ЦДЮТ путівкою Черкаським краєм. А директора закладу Олега Павловича Забєліна було відзначено Почесною грамотою управління освіти і науки Черкаської ОДА.

Такий захід став унікальною і визначною подією у культурному житті не лише нашого міста і навіть області. Незвичайний сюжет, масштабність, оригінальні сучасні постановки, яскраві костюми, музичне оформлення – все це створило неймовірне шоу, яке відвідувачі заходу запам’ятають надовго.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський багатопрофільний центр презентував щемливу казку про найголовніше.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook