Новини
Архів новин
Оберіть дату

За шахрайські банківські операції черкащанина позбавлять волі на 4 роки

 ...
За шахрайські банківські операції черкащанина позбавлять волі на 4 рокиdniprograd.org

Черкаською місцевою прокуратурою здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо місцевого жителя за неодноразове вчинення шахрайських дій та незаконних операцій із використанням електронно-обчислювальної техніки. Про це повідомляє Черкаська місцева прокуратура.

Так, 27-річний черкащанин, використовуючи інтернет-банкінг "Приват-24", заволодівав грішми інших осіб, шахрайським шляхом отримуючи дані для доступу до карткових рахунків потерпілих, та, в подальшому, змінюючи особисті дані власників для входу на сайт. Наявні на рахунках кошти громадянин витрачав на власні потреби.

Потерпілими від протиправних дій чоловіка стали 5 осіб, які втратили загалом більше 100 тисяч гривень.

Крім того, громадянин, дізнавшись від свого знайомого, що його пограбували і у нього після інциденту залишилася частина золотого ланцюжка, запевнив, що за умови передачі ланцюжка він зможе встановити грабіжників, заволодів даним майном та в подальшому здав його в ломбард.

В ході розслідування встановлено, що черкащанин раніше неодноразово судимий за вчинення злочинів проти власності.

Суд визнав зловмисника винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 190 (заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене повторно), ч. 2 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно), ч. 1 ст. 200 (підробка платіжних карток та інших засобів доступу до банківських рахунків), ч. 2 ст. 200 (підробка платіжних карток чи інших засобів доступу до банківських рахунків, вчинена повторно), ч. 1 ст. 357 (викрадення офіційного документу), ч. 1 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем, що призвело до підробки інформації), ч. 2 ст. 361 КК України (несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем, що призвело до підробки інформації, вчинене повторно), та засуджено до 4-х років позбавлення волі.

Наразі триває строк апеляційного оскарження вказаного рішення.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащан застерігають від шахраїв-псевдоподатківців.

  • Facebook
>