Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаський обранець просить Лютого покарати нападників на "тарифний майдан"

 ...
Черкаський обранець просить Лютого покарати нападників на "тарифний майдан"

Голова фракції Партія вільних демократів Олександр Згіблов звернувся до керівника ГУНП в Чекраській області Валерія Лютого з проханням якнайшвидше провести перевірку та покарати винних у нападі на "тарифний майдан".

З відповідним зверненням обранець виступив на сесій міської ради 14 січня, передає кореспондент сайту vikka.ua.

Так, у листопаді минулого року Партія вільних демократів розпочала на площі перед Черкаським міськвиконкомом безстрокову акцію протесту щодо скасування завищених тарифів на квартплату та вивезення негабаритного сміття. Також перед наметом було розміщено інформаційний куб, де "вільнодемократівці" вимагали від мера Черкас Анатолія Бондаренка та підприємця Бортника повернути 12 млн. грн., незаконно сплачених містянами за вивезення негабаритного сміття.

Увечері 10 січня було здійснено кілька нападів на "тарифний майдан". Охоронця один із зловмисників заблокував у наметі. У той же час двоє інших нападників зірвали і викрали інформаційні банери.

"Була викликана поліція, охоронець зумів побачити номери автомобіля. Ми знаємо, хто є власником цієї машини, хто нині їздить на цьому авто за дорученням і де працює один із нападників. Він отримує кошти з міського бюджету і працює в цій будівлі. Звертаємося до правоохоронців. Необхідно знайти та покарати організаторів і замовників зухвалого нападу на "тарифний майдан" у Черкасах", - зауважив під час виступу Олександр Згіблов.

За таке звернення депутата проголосували одноголосно усі 33 присутніх депутати.

Як повідомляв сайт vikka.ua, "Вільні демократи" знайшли нападників на "тарифний майдан".

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook