Новини
Архів новин
Оберіть дату

Після розстрілу людей на Майдані Олійник відсиджувався в Росії

 ...
Після розстрілу людей на Майдані Олійник відсиджувався в Росії

Депутат Верховної Ради від Партії регіонів, екс-мер Черкас Володимир Олійник перебував у Росії після втечі екс-президента Януковича з країни. Про це він розповів у інтерв'ю виданню "Главком".

- Ті події в країні для людини, яка має хоча б честь і совість, ніколи не будуть простими, бо все це треба пропустити через своє серце. І людські жертви, і не тільки серед тих, хто був на Майдані, а й правоохоронців – це все треба пропустити через своє серце. Безперечно, у мене були проблеми зі здоров’ям. За ці два місяці я категорично відмовився давати будь-які інтерв’ю, брати участь у ток-шоу. Можливо, кращим моїм інтерв’ю було те, що я просто мовчав. Я цей час був в Росії: думав про себе, аналізував, визнавав окремі помилки і каявся, - розповів Олійник.
 
Також він прокометував інцидент, коли його вигнали із засідання ВР.
 
- Вони вигнали не мене, а себе, бо порушували закон. Я – народний депутат, і мої повноваження ніхто не може скасувати. Не треба багато розуму, щоб п’ять-шість чоловік пробували виштовхати одного, це не подвиг. Але і я не чинив опору, тому що була Страсна п’ятниця. Я просто сказав "Господи, укріпи". І сказав їм – якщо ви так чините, то я підкорюся не вам, просто сьогодні не той день, щоб вступати в суперечку і вчиняти якусь бійку. Безперечно, я повернусь, бо маю на це конституційне право і обов’язок, - вважає нардеп.
  • Facebook