Новини
Архів новин
Оберіть дату

Біля Геронимівки продовжують ремонтувати дорогу (ФОТО)

 ...
Біля Геронимівки продовжують ремонтувати дорогу (ФОТО)Facebook / Служба автомобільних доріг у Черкаській області

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області продовжуються роботи із поточного середнього ремонту автодороги Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук біля села Геронимівка Черкаського району на ділянці км 77+000 – км 79+100. Про це інформує прес-служба обласної САД.

Днями розпочалися роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття. Після завершення робіт із влаштування верхнього шару АБП, буде влаштовано дорожню розмітку та встановлено нові дорожні знаки.

До цього було проведено регенерацію конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг із застосуванням бітумної емульсії та цементу товщиною шару 18 см. Також влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття, укріплено узбіччя.

Як заплановано проектом проведення поточного середнього ремонту цієї ділянки автодороги, було проведено планування та укріплення узбіччя, очищення водопропускних труб, влаштування з’їздів, пішохідних доріжок, відновлення покриття зупинкових та посадкових майданчиків.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині продовжують виконувати ямковий ремонт доріг.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook
>