Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкащанка намагалась вчинити самоспалення

 ...
Черкащанка намагалась вчинити самоспалення

Жителька села Вербовець Катеринопільського району Галина Возносименко намагалась вчинити самоспалення. Все через конфлікт зі своїми сусідами. За словами самої жінки, таким кроком вона хотіла привернути увагу суспільства до своєї проблеми, пишуть "Вісті Черкащини".

"Мої сусіди постійно провокують мене на незаконні дії щодо них. Та я не ведуся на це, – каже Возносименко. – Це все триває роками. Сусід постійно мені та моїй родині погрожує. Я підозрюю його у торгівлі наркотиками. Та ні районна, ні обласна поліція мені не вірить. Якщо задля привернення уваги людей я маю себе вбити, то я зроблю це. Минулого тижня приїжджали правоохоронці й хотіли забрати мого чоловіка. Не дала їм цього зробити. Вилила на себе пляшку бензину й сказала, що підпалю. Поклала біля себе автомобільні шини. Плакала й казала, аби приїхала в село перевірка".

На місце виїжджали медики та пожежники. Проте жінка заховалася у себе на подвір’ї й до самоспалення не дійшло.

Сусід Галини Возносименко Валерій Безкоровайний спростовує всі закиди. Є сином колишнього голови Катеринопільської РДА.

"Особисто я не маю з Галиною конфліктів, – пояснює Безкоровайний. – Але сама вона шукає конфлікт все життя. Біля нас живе вже років з 10. Перед цим мешкала в Катеринополі. То до мене приїжджали її колишні сусіди, й просили не вітатися з нею й не спілкуватися. Коли почала жити у Вербовці, пересварилася з усіма людьми. Я стараюсь на неї не звертати увагу. Та вона на мене вже десятки заяв понаписувала до поліції. То їй сніг чи вода від нашого подвір’я на її летить, то нібито ми в неї шматок городу вкрали. Нещодавно робили замір землі, то дійсно, з півметра ми зайшли на її територію. Я без проблем погодився з усім. Якщо треба, віддам хоч 5 метрів городу Галині. Але їй того мало".

Аби жінка дала спокій родині, готовий був заплатити їй 10 тисяч доларів, запевняє Безкоровайний.

- Її будинок зроблений з глини й не має фундаменту, - пояснює чоловік. – Вона зробила ремонт і хата почала розсипатися й просідати. Зараз вона шукає когось, хто за дорого купить її в неї. Мене вдома фактично не буває. Маю бізнес у Києві. Та вона запевняє, що я їй щодня роблю якісь неприємності. Свого часу готовий був навіть заплатити 10 тисяч доларів, аби продала будинок мені й вибралась. Хотів, щоб всі почали спокійно жити. Та вона не погодилась. Хоче 50 тисяч доларів. Я не збираюсь їй вже давати навіть ті 10 тисяч.

Медики, які приїжджали на можливе самогубство жінки, планували забрати її для проведення психіатричної експертизи. Проте не змогли потрапити на територію її домоволодіння. Галина Возносименко намагається зараз привернути увагу президента. На власному заборі написала звернення до нього.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах терміново шукають донорів крові для порятунку чоловіка.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook
>